Обмін\Повернення

Шановні клієнти!
Нам дуже важливо, щоб ви були задоволені нашою продукцією, тому ми ретельно стежимо за її якістю і робимо все, щоб ви поверталися до нас знову і знову!
У випадку, якщо у Вас виникнуть питання щодо якості наборів або їх комплектації, ви завжди можете звернутися до нас. Ви можете залишити своє звернення у формі на цій сторінці, або повідомити про свою проблему за телефонами: 0 800 212 581, +380 98 373 82 80, +380 99 100-52-36, у WhatsApp, Viber, Telegram: +380 98 373 82 80, чи на e-mail - art@abrisart.com.
Ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни, вирішимо будь-яку проблему і зробимо максимум для того, щоб ви залишилися задоволеними продукцією Абрис Арт!
Величезне прохання детально описати проблему, а також прикріпити фотографії для того, щоб ми змогли оперативно допомогти вам. Для нас дуже  цінний ваш зворотній зв'язок, адже завдяки цьому ми стаємо кращими.
Якщо ж у вас виникла потреба у поверненні або обміні товару, ви можете зробити його згідно із Законом України про захист прав споживачів - протягом 14 днів з моменту покупки. Ви також можете повідомити нам про своє бажання повернути або обміняти товар одним із найбільш зручних для вас способів зв'язку.
Порядок обміну товару: Ви зв'язуєтеся з нами, відправляєте нам товар, який хочете обміняти, а ми зі свого боку відправимо вам необхідний набір для заміни.
Порядок повернення товару: вам також необхідно зв'язатися з нами, відправити назад нам товар, який хочете повернути, і після його отримання та огляду ми повернемо вам гроші.
Зверніть увагу! Поверненню та обміну підлягає тільки той товар, цілісність упаковки якого не була порушена, немає слідів використання, пошкоджень, а також якщо є у наявності повна комплектація набору.

Якщо у Вас є якісь зауваження або питання щодо якості чи вмісту наших наборів, Ви можете залишити їх тут.
Ми відповімо на Ваш запит
в найближчий час: