Схемы в формате Cross stitch Saga!

Мир рукоделия не стоит на месте, и вышивальщицы все чаще осваивают мобильные приложения для вышивания, которые делают процесс вышивки комфортнее и быстрее. Компания Абрис Арт, учитывая многочисленные просьбы наших клиентов и вышивальщиц, пользующихся мобильным приложением Cross stitch Saga, начиная с выпуска новинок в июле 2021, будет предоставлять наряду с бумажной схемой для вышивки крестом дополнительно и ссылку на схему в формате Saga, главное удобство которой - интерактивная (электронная) схема.

Детальніше
Абрис Арт 10 років: розігруємо 10 000 грн і даруємо 100% знижку!

Детальніше
Подарунок імениннику

Увага, іменинники! Заберіть свій подарунок від "Абрис Арт"

Детальніше
Помилка в ключі набору для вишивки хрестом АН- 037 "Крилата фантазія"

Детальніше
до Великодніх свят

Великодні знижки на весь товар "Абрис Арт"

Детальніше
День Святого Валентина разом з Абрис Арт - знижка 14% на все!

Шановнi майстрині! Порадуйте себе та Ваших коханих в День Святого Валентина! Тiльки 14 лютого - знижка на весь асортимент - 14%!

Детальніше
Пiдвищення цiн на продукцiю Абрис Арт.

Шановнi партнери та майстринi! Ми раді, що протягом стількох років Ви залишаєтеся прихильником високоякісної та інноваційної продукції ТМ «Абрис Арт»! З 1 лютого 2018 року для забезпечення незмінно високої якості продукту ми змушені переглянути цінову політику на деякі категорії товарів для наших партнерiв та клієнтів інтернет-магазину з України.

Детальніше
Вишивай разом з Абрис Арт - знижки 40% на акцiйнi товари!

Компанія Абрис Арт підготувала унікальну січневу пропозицію - тільки з 15 по 21 січня у Вас є можливість придбати товар з поміткою Розпродаж (понад 500 позицiй) зі знижкою 40%!

Детальніше
-50% тільки один день. Чорна п'ятниця разом з Абріс Арт!

Шановнi майстрині! Авжеж, ми не могли не підготувати для вас сюрприз до Чорної п'ятниці! Тільки 24 листопада - ваша знижка в нашому інтернет-магазині залежить тільки від вас!

Детальніше
День народження Абрiс Арт - нам 9 років!

1 листопада компанії Абріс Арт виповнюється 9 років! В наш День Народження ми підготували для вас грандіозний сюрприз:)

Детальніше
Halloween разом з Абрiс Арт!

А ви вже встигли підготуватися до свята Halloween?! Компанія Абріс Арт підготувала для вас святкові сюрпризи. Так, в нас нема цукерок та гарбузиків, але є ще щось цікавіше ;)

Детальніше
День народження Абрис Арт

Детальніше