Компанія Абрис Арт - головний виробник наборів для вишивання бісером і крестом

C 2008 року основним профілем організації стає розробка і виробництво наборів для рукоділля. В даний час Абрис Арт динамічно розвивається, продукція якої широко відома не тільки в Україні і РФ, а й далеко за їх межами. Основна відмінність і конкурентів перевага - це унікальний матеріал основи - натуральний художнє полотно. Різноманітність сюжетів, матеріали кращої якості і чудовий сервіс вигідно відрізняють нас на ринку товарів для рукоділля.

Наши преимущества:

різноманітність
сюжетів

матеріали
кращої якості

натуральний
художнє полотно

якісний
сервіс

Ми пропонуємо Вам поглянути на нашу організацію зсередини, спробуйте уявити себе в теплій, затишній атмосфері, по-домашньому доброї і світлої, навколо привітні обличчя і запах ... ні, не бабусиної випічки, а приголомшливий запах полотна. Вся наша продукція, яка вам так добре відома і улюблена вами, проводиться на передовому устаткуванні фірми Roland виробництва Японії. На даний момент, корпорація Roland - лідер на ринку широкоформатного друку, завдяки унікальним принтерів, ліцензійної технології, вдалому поєднанню друку і різання. Саме Roland DG, розробила і випустила перші в світі «дружні» сольвентні чорнило, що не заподіюють шкоди навколишньому середовищу і людям.

Плоттери RS-640, на яких ми виробляємо друк, від корпорації Roland DG, це новітня розробка, аналогів якої, на даний момент не існує. Для друку в цих пристроях використовуються принципово нові екосольвентні чорнило, без вмісту нікелю. Тепер ви уявляєте, на скільки високо якість друку нашої компанії. І на скільки ми піклуємося не тільки про якість своєї продукції, а й про здоров'я нашого споживача.

Крім високоякісного обладнання, в своєму виробництві, ми використовуємо тільки якісний матеріал. Бісер виробництва Чехії і Японії, не потребує реклами. Кожен наш набір, проходить кілька стадій - від малюнка, виконаного художником і розробки дизайнерами, до складального цеху і цеху упаковки. Ми дбаємо про своїх співробітників, створюємо для них комфортні умови праці, щоб виключити помилки в розробці і виробництві.

Абрис Арт не стоїть на місці і постійно вдосконалюється. Досить поглянути на дослідний зразок фасувального апарату, який був виконаний по-нашому спец замовленням. В даний момент ця чудо машина вже повноцінно фасує бісер.

Компанія Абрис Арт має патент на унікальне "ноу-хау", винахід компанії - вишивку бісером на полотні. Нами, ще в 2012 році, отримано Патент України на корисну модель, а це значить, що право виробництва на полотні, належить тільки ТОВ "Абрис Арт", і нікому більше! Так само, в 2012 ми отримали ТУ У 13.9-37363920-001: 2012, що говорить про високий рівень організації виробництва і дотриманні всіх технічних, експлуатаційних і санітарно-гігієнічних норм.

І, звичайно, отримання висновку державної санітарно-гігієнічної експертизи Міністерства охорони здоров'я України та висновок про відповідність нормам і стандартам Російської Федерації у вигляді Сертифікату відповідності РСТ.

Наша команда: